Kontakt

Kontakt z biurem POCO – w celu uzyskania Uwolnienia z Długu, wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe. Możesz również do nas zadzwonić albo przesłać wiadomość e-mail. Wszystkie dane nszej Firmy znajdziesz poniżej.

Oddłużanie - Uwolnienie z Długu

Ze względu na długi staż oddłużania, jesteśmy w stanie zapewnić realne wyjście z długów. Przy oddłużaniu stosujemy unikalne techniki własnego autorstwa, wypracowane na bazie wieloletniego doświadczenia zawodowego. Każda sprawa traktowana jest indywidualnie. Naszą pracę wykonujemy sumiennie i z najwyższą starannością. Specjalistyczna wiedza i nabyta praktyka, pozwala na skuteczną pomoc zadłużonym. Podejmujemy się prowadzenia wszelkiego rodzaju zobowiązań o charakterze finansowym tj. zarówno z tytułu kredytów i pożyczek bankowych, pozabankowych, jak i administracyjnych (ZUS i Urząd Skarbowy).

Adres

POCO Pomorskie Centrum Oddłużeniowe
ul. Mariana Smoluchowskiego 7/33
80-214 Gdańsk
NIP: 579-149-11-31

Zgłoś Uwolnienie z Długu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (RODO) przez POCO Pomorskie Centrum Oddłużeniowe z siedzibą w Gdańsku przy ul. Mariana Smoluchowskiego 7/33, w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości na nasz adres e-mail biuro@epoco.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.